Preskočiť na obsah
Connery Investment Group

Obchod

Connery Investment Group s.r.o.

Ostatný nešpecializovaný maloobchod

Sídlo
Veľký Krtíš
Od roku
2009
IČO
44 655 118

Connery Investment Group

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
SNP 19, 990 01 Veľký Krtíš
Na trhu od
5. marca 2009
IČO
44 655 118
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 47.12)
Ostatný nešpecializovaný maloobchod

Firma v číslach

17
rokov na trhu
2009
rok vzniku
9
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte Connery Investment Group

Connery Investment Group s.r.o. sídli na adrese SNP 19, 990 01 Veľký Krtíš. Zapísaná je od 5. marca 2009 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatný nešpecializovaný maloobchod“ (47.12). Predmet činnosti tvorí 9 položiek, napríklad maloobchodná a veľkoobchodná činnosť, sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb.

Základné údaje

Obchodné meno
Connery Investment Group s.r.o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
44 655 118
DIČ
2022773863
Dátum vzniku
5. marca 2009
Sídlo
SNP 19, 990 01 Veľký Krtíš
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica, oddiel Sro, vložka č. 16163/S
Sektor (ESA 2010)
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
Odbor (SK NACE 47.12)
Ostatný nešpecializovaný maloobchod

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa Connery Investment Group zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 9 položiek.

  • Maloobchodná a veľkoobchodná činnosť

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb

  • Administratívne služby

  • Reklamné a marketingové služby

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti dopravy

Zobraziť všetkých 9 položiek predmetu činnosti
  • Maloobchodná a veľkoobchodná činnosť
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Administratívne služby
  • Reklamné a marketingové služby
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti dopravy
  • Počítačové služby
  • Služby spočívajúce s počítačovým spracovaním údajov
  • Prenájom motorových vozidiel

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli Connery Investment Group s.r.o.?

Sídlo je na adrese SNP 19, 990 01 Veľký Krtíš.

Čím sa Connery Investment Group s.r.o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatný nešpecializovaný maloobchod“ (47.12). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: maloobchodná a veľkoobchodná činnosť; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; administratívne služby.

Aké je IČO – Connery Investment Group s.r.o.?

IČO je 44 655 118, DIČ 2022773863.

Kedy vznikla Connery Investment Group s.r.o.?

Vznik: 5. marca 2009. Na trhu pôsobí 17 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

SNP 19 990 01 Veľký Krtíš

Registrový súd: Okresný súd Banská Bystrica

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Connery Investment Group s.r.o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese connery-investment-group.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.